دسته‌بندی نشده

راهنمای خرید دزدگیر منزل

راهنمای خرید دزدگیر منزل امروزه یکی از مهم ‌ترین مسائلی که مطرح است امنیت و آسایش می باشد هر چه قدر هم که نیروهای نظامی و پلیس کار خود را به دقت انجام دهند باز هم افرادی هستند که به دنبال دزدی و سرقت اشیای قیمتی می‌ باشند.

از این رو به افراد سعی می‌ کنند از دزدگیر منازل استفاده کنند با این کار می توانند از دزدی جلوگیری نموده و یا در صورت سرقت به سرعت دزد را دستگیر نمایند. امروزه انواع دزدگیر در بازار وجود دارد.

برای مثال یکی از این نوع دزدگیر ها، دزدگیر سیم کارتی می باشد که می توان در آن سیم کارت قرار داد تا در صورت وجود خطر به سرعت شما را مطلع سازد یعنی می‌ تواند پیامکی تحت عنوان هشدار برای جلوگیری از دزدی به شما دهد.

پس همانطور که متوجه شدید دزدگیر منزل آن هم از نوع سیم کارتی بسیار با کیفیت و مرغوب است و شما عزیزان می توانید برای خرید آن اقدام نمایید.

قیمت و خرید انواع اعلام حریق

اعلام حریق هم یکدیگر از محصولاتی که برای امنیت بیش تر در مقابل خطر آتش سوزی استفاده می شود که می توان از آن برای هر مکانی استفاده نمود از جمله کارخانه ها و کارگاه ها و منازل و ادارات و غیره، تا در صورت وقوع آتش سوزی به سرعت شما را مطلع کند و از ایجاد خسارات مالی و جانی جلوگیری به عمل آورد.

قیمت اعلام حریق متفاوت است و بستگی به نوع آن دارد اما می توان به راحتی با استعلام قیمت از همه آن ها مطلع شد همچنین میتوانید برای خرید به صورت حضوری به نمایندگی ها و یا به صورت آنلاین به سایت های معتبر مراجعه نمایید بازخرید خود را با خیال راحت انجام دهید.

انواع دزدگیر

دزدگیر های موجود در بازار که برای اماکن و دیگر مکان ها استفاده می شوند انواع مختلفی دارند که ما امروز به آن ها اشاره خواهیم نمود و هر کدام از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. دزدگیر به صورت زیر دسته بندی می شوند:

  • دزدگیر سیم کارتی
  • دزدگیر آژیر دار
  • دزدگیر سخنگو

دزدگیر سیم کارتی به این صورت است که می ‌تواند به شما عزیزان پیامک دهد و یا در صورت امکان با شماره هایی که از قبل به برنامه آن داده اید تماس بگیرد و اعلام خطر کند یکی دیگر از دزدگیر ها که به آن دزدگیر آژیری یا آژیر دار می گویند دزدگیری است که در صورت ایجاد سرقت آژیر آن به صدا در می آید.

و به صورت هشدار اطرافیان را خبر می کند صدای این نوع دزدگیر به اندازه ‌ای است که بتواند محدوده چندین متری اطراف خود را خبردار کند دزدگیر سخنگو همانند دزدگیر آژیری می ‌تواند اطرافیان را خبردار کند و همچنین با صدای بلند پیام و یا سخنی که از قبل ضبط کرده اید را به اطلاع اطرافیان برساند و همچنین اس‌ ام‌ اس یا تماس با شماره از پیش تعیین شده ایجاد کند.

پس می توان گفت استفاده از چنین دزدگیر هایی بهترین کار ممکن است زیرا امنیت را ایجاد می کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *