دسته‌بندی نشده

دزدگیر سیم کارتی

دزدگیر سیم کارتی یکی از مهم ترین دغدغه های ما ایرانی ها این است که با کلی زحمت و مشقت خودرو می خریم اما به خاطر امنیت پایین و قفل های ضعیفی که دارند در کم تر از چند دقیقه به سرقت می رود. 

تصور کنید ماشین خود را  تنها برای چند لحظه در خیابان پارک کرده اید و زمانی که به دنبال ماشین خود می گردید متوجه می شوید که جا تر است و بچه نیست.

ما امروز آمده ایم که به تمام این دغدغه ها و نگرانی ها خاتمه بدهیم محصولی که امروز به شما معرفی می کنیم یکی از بهترین و هم چنین به روز ترین ابزار آلاتی هستند که برای ماشین ها طراحی شده اند.

دزد گیر سیم کارتی ، دزد گیری است که طرفدار های بیشماری در بین افراد دارد و همان گونه که از نام آن پیدا است با کمک سیم کارت شروع به کار می کند. قطعا دزد گیر های ساده و قدیمی تر را به خاطر دارید آن ها زمانی که دزد به ماشین می زد با آژیر به صاحب خودرو خبر می دادند.

که خب قطعا کسی که قصد دزدی یک خودرو را دارد فکر این جا را هم کرده است و روش ساکت کردن آژیر را بلد و یا این که تا صاحب خودرو خود را به ماشین برساند کار از کار گذشته است حال با ما همراه باشید تا درباره ویژگی های منحصر به فرد این دزد گیر ها با یک دیگر صحبت کنیم.

ویژگی های دزدگیر سیم کارتی

تصور کنید که آژیر خودرو به صدا درآمده است و تا شما به خودرو برسید سارق عزیز خودرو را روشن کرده و گاز ماشین را گ بنه است و شما فقط می توانید برای او و ماشین خود دست تکان بدهید. اما دزد گیر سیم کارتی قابلیت کد دهی دارد و اطلاعات خودرو از sms و یا حتی با کمک نرم افزار های مختلف برای شما ارسال می شود.  شما می توانید با کمک گوشی خود موقعیت مکانی خودروی خود را مشاهده کنید و یا این که خودرو را نیز در حین حرکت از کار بیندازید. 

لازم به ذکر است که خدمات این دزدگیر تنها به بالا بردن امنیت خودرو خلاصه نمی شود و شما می توانید باتری و سایر اطلاعات خودروی خود را با کمک این دزدگیر چک‌ کنید و یا این که زمانی که در جاده هستید سرعت غیر مجاز را به شما اعلام کند و جای دوربین های کنترل سرعت را نشانتان دهد.

دقت کنید که شما می توانید محدوده ی ورود و هم جنین خروج برای دزد گیر خود مشخص کنید تا در زمان ورود به آن محدوده و یا حتی خروج از آن با کمک اس ام اس با خبر شوید.

‌علاوه بر نکات ذکر شده بکی از ویژگی های بارز این دزد گیر ها این است که شما می توانید به راحت ترین شکل ممکن ابن دزدگیر ها را بر روی خودروی خود نصب کنید و کسی متوجه آن نشود.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *