دسته‌بندی نشده

انواع دزد گیر

انواع دزد گیر

انواع دزد گیر از آن جایی که الا ماشا الله آمار سارق ها و دزد ها روز به روز بیش تر می شود ما نیز باید بیش تر از قبل به فکر امنیت وسایل خود باشیم. همان گونه که مطلع هستید این روز ها همه چیز چند برابر تر از قبل افزایش قیمت داشته است و خدای نکرده اگر وسیله ای به سرقت رود تهیه کردن مجدد آن کار بسیار دشواری است.

پس با ما همراه باشید تا در این مقاله در رابطه با انواع دزد گیر با یک دیگر صحبت کنیم.  این طبیعی است وقتی که تقاضا نسبت به خرید وسیله ای بالا برود عرضه ی آن نیز بیش تر می شود و پس از مدتی آن وسیله پیشرفته تر می شود و با ظاهری به روز تر وارد بازار می شوند. اگر بخواهیم انواع دزدگیر را برای شما توضیح بدهیم باید آن ها را به سه دسته تقسیم کنیم.

  • دزد گیر آژیر دار
  • دزد گیر سخن گو
  • دزد گیر سیم کارتی

دزد گیر آژیر دار

یکی از مبتدی ترین و سطحی ترین دزد گیر ها همین دزد گیر آژیر دار است . قطعا نیازی به بازگویی مجدد نیست که این دزد گیر در مواقع سرقت آژیرش فعال می شود. دزد گیر آژیر دار حرکت خودرو را با کمک سنسور های مخصوصی که دارند تشخیص می دهند.

لازم به ذکر است که هر وسیله ای یک سری مزیت و در کنار آن نیز یک سری عیب دارد.‌

قطعا هر دزد گیری با هر سطحی از هیچی بهتر است و به شما در بالا بردن امنیت وسایلتان کمک می کند اما خب متاسفانه امنیت این آژیر ها پایین است و از راه دور نیز نمی تواند کنترل های لازم را انجام بدهد.

اما از طرف دیگر اگر به دنبال یک دزد گیر ارزان قیمت هستید می توانید روی این دزد گیر ها حساب کنید.

دزد گیر سخن گو

شاید اگر در گذشته ی نه چندان دور بودیم حتی تصورش را هم نمی کردیم که دزد گیری به بازار بیاید که در صورت سرقت با صاحب ملک و یا خودرو تماس بگیرد.

بله درست متوجه شدید این دزدگیر به این شکل طراحی شده است که می تواند پیام های صوتی برای شما بفرستد و یا این که با شماره های که از قبل به آن داده اید تماس بگیرد.

از مزیت های این دزد گیر می توان به فارسی صحبت کردن آن و صد البته ارزان قیمت بودنش اشاره کرد اما خب برخی مواقع اگر سارق خیلی حرفه ای باشد می تواند ارتباط تلفنی را قطع کند و خب خیلی امکانات امنیتی ندارند.

دزدگیر سیم کارتی

این نوع دزد گیر پیشرفته تر و هم چنین گران قیمت تر از دو نمونه ی قبلی است. این دزد گیر حتی دز مناطقی که تلفن ندارند نیز پاسخ گو هستند. 

این دزد گیر ها موقعیت مکانی وسیله ی مورد نظر را به شما نشان می دهند و از طریق نرم افزار و برای کسانی که گوشی هوشمند ندارند با کمک اس ام اس اطلاعات را برای شما صادر می کنند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *